NR: 434683 SÄNGBORD 1 par, 1960-tal, fanerade med ek, H 53, B 43, D 29 (cm/st) mindre bruksslitage.

Utropspris

90131 2018-08-12 16:37:46 425
175725 2018-08-12 14:21:21 400
90131 2018-08-12 16:37:37 400
90131 2018-08-12 00:40:23 300
175725 2018-08-11 11:39:39 250
90131 2018-08-12 00:39:36 250
175725 2018-08-11 11:39:28 200
90131 2018-08-08 11:32:29 175
180668 2018-08-07 14:42:34 50