NR: 434685 HÄNGHÖRNSKÅP Allmogestil, 1900-talets första hälft, ådringsmålat H 82, B 62, D 41 (cm) bruksslitage.

Utropspris

185746 2018-08-08 21:58:30 125
92042 2018-08-11 19:59:26 100
92042 2018-08-11 19:59:21 80
92042 2018-08-11 19:59:14 60
185746 2018-08-07 11:16:48 50