NR: 434686 KARMSTOLAR 1 par, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, slitage, skavmärken.

Utropspris

176538 2018-08-12 19:00:42 250
168652 2018-08-11 12:29:13 225
170161 2018-08-07 13:50:01 80