NR: 434687 SALONGSBORD Rokokostil, 1900-talets andra hälft, H 63, B 90, D 60 (cm) fanérslitage, skavmärken.

Utropspris

176538 2018-08-12 19:01:08 80
170161 2018-08-07 13:50:31 70