NR: 434690 GOLVLAMPA Lyktan, sent 1900-tal, 5 ljusarmar, guldfärgad, höjd ca 208 cm, bruksslitage.

Utropspris

184982 2018-08-12 19:13:10 500
184745 2018-08-12 19:00:30 475
90331 2018-08-12 18:17:57 450
184745 2018-08-12 19:00:23 425
184745 2018-08-12 19:00:19 375
184982 2018-08-12 17:50:18 325
184745 2018-08-10 21:13:54 300
184982 2018-08-12 17:49:58 300
184982 2018-08-12 17:49:50 250
170161 2018-08-07 13:54:40 200
184745 2018-08-10 21:13:46 150
184745 2018-08-10 21:13:36 60