NR: 434691 BOKHYLLA 1940-tal, fanerad med alm, H 78, B 120, D 30 (cm) bruksslitage.

Utropspris

1200

169592 2018-08-12 17:10:24 1200
94265 2018-08-12 19:15:13 1150
184806 2018-08-12 16:33:23 1050
169592 2018-08-12 00:26:53 1000
184806 2018-08-12 16:32:09 1000
184806 2018-08-12 11:17:36 900
184806 2018-08-11 13:16:04 800
169592 2018-08-10 13:47:30 750
184806 2018-08-11 13:15:20 700
100905 2018-08-08 16:47:30 600
184806 2018-08-07 22:51:21 250
180668 2018-08-07 14:42:49 225
184806 2018-08-07 22:51:02 200
184806 2018-08-07 22:50:48 150
184806 2018-08-07 22:50:37 100
184806 2018-08-07 22:50:30 80
184806 2018-08-07 22:50:22 60