NR: 434694 AVLASTNINGSBORD 1900-talets första hälft, med låda, björk, H 69, B 40, D 38 (cm) bruksslitage.

Utropspris

184951 2018-08-12 19:15:15 150
97522 2018-08-10 22:19:33 125
104096 2018-08-11 19:33:36 100
184951 2018-08-09 22:51:03 60
175652 2018-08-09 17:16:24 50