NR: 434696 TAMBURMAJOR Produktionsgruppen Ifm - 1900-talets andra hälft, guldfärgad, höjd 182 cm, mindre bruksslitage.

Utropspris

175330 2018-08-12 19:22:33 550
90331 2018-08-12 19:20:16 500
175330 2018-08-12 19:21:17 475
90331 2018-08-12 19:20:09 450
175330 2018-08-12 19:19:05 425
90331 2018-08-12 17:57:03 400
175330 2018-08-12 19:18:57 400
175330 2018-08-08 23:28:13 300
180668 2018-08-07 14:43:14 225
175330 2018-08-08 23:28:06 200