NR: 440094 TAMBURMAJOR 1900-talets första hälft, ek, höjd 190 cm, bruksslitage, skavmärken.

Utropspris
500-1000

1100

186248 2018-09-15 23:04:19 1100
168048 2018-09-15 23:03:50 1050
186248 2018-09-15 23:02:35 1000
168048 2018-09-15 23:01:54 850
186248 2018-09-15 23:01:21 600
168048 2018-09-15 22:57:12 550
186248 2018-09-15 22:58:19 550
186248 2018-09-15 22:57:53 475
186248 2018-09-15 22:55:48 425
168048 2018-09-15 22:55:15 400
186248 2018-09-15 22:53:41 375
168048 2018-09-15 22:53:20 350
186248 2018-09-15 22:50:43 325
95277 2018-09-08 20:53:31 300