NR: 440544 PIEDESTAL 1900-talets mitt, gjuten metall, rikt dekorerad, H 76, B 33, D 33 (cm) slitage.

Utropspris
500-1000

650

176185 2018-09-15 22:49:50 650
184745 2018-09-15 22:41:03 600
176185 2018-09-15 21:45:48 550
184745 2018-09-15 22:40:57 550
184745 2018-09-15 22:40:52 475
93358 2018-09-15 19:46:48 425
176185 2018-09-11 15:06:35 400
93358 2018-09-15 19:46:30 400
100152 2018-09-11 11:39:49 350
92449 2018-09-10 17:28:53 325
179517 2018-09-08 12:31:52 300