NR: 440856 BLOMLÅDA 1950/60-tal, svartlackerade stålrör, fanerad med teak, H 67, B 84, D 30 (cm) bruksslitage.

Utropspris
500-1000

475

179005 2018-09-16 19:54:14 475
180668 2018-09-16 19:51:55 450
179005 2018-09-16 19:53:52 450
179005 2018-09-16 19:53:42 400
179005 2018-09-16 19:53:27 350
93366 2018-09-09 08:58:31 300