NR: 442010 ATENIENNHYLLA 1900-talets andra hälft, H 139, B 54, D 31 (cm) slitage, skavmärken.

Utropspris

186487 2018-10-12 13:01:09 90
168224 2018-10-11 18:46:51 80
102112 2018-10-06 22:59:53 70
92042 2018-10-03 23:36:07 60
173346 2018-10-03 23:29:56 50