NR: 442011 STOL Jan Hallberg "Tallåsenstolen" Edsbyverken, 1960-tal, formpressad sits & rygg, fanerad med teak, mindre bruksslitage.

Utropspris

180668 2018-10-12 00:19:53 225
168356 2018-10-11 23:19:46 200
186506 2018-10-10 23:41:22 175
168356 2018-10-11 23:19:33 175
92414 2018-10-04 08:59:11 100
93366 2018-10-08 23:45:46 80
168356 2018-10-05 18:37:07 60