NR: 442017 LÄSBORD 1900-talets mitt, skiva fanerad med teak, ställning av stålrör, ställbart, skiva 61x38 cm, bruksslitage.

Utropspris

175565 2018-10-05 09:56:16 175
93973 2018-10-03 20:44:40 150
96098 2018-10-03 18:48:22 125
93973 2018-10-03 20:44:32 100
93973 2018-10-03 20:44:27 80
93973 2018-10-03 20:44:21 60