NR: 442018 SERVERINGSVAGN 1900-talets andra hälft, guldfärgad, svärtade glasskivor, H 70, L 56, B 37 (cm) bruksslitage, skivor med några färgsläpp.

Utropspris

186506 2018-10-07 19:16:29 800
185820 2018-10-08 19:06:24 750
185820 2018-10-08 19:05:55 650
185820 2018-10-06 19:15:01 550
175725 2018-10-03 19:55:23 400
185820 2018-10-06 19:14:53 400
185820 2018-10-04 22:30:24 275
93366 2018-10-04 01:02:17 125
93663 2018-10-03 20:15:04 90
94907 2018-10-03 20:05:10 70
13207 2018-10-03 19:20:59 50