NR: 442020 TREHJULING 1900-talets första hälft, längd ca 90 cm, slitage, 1 trampa saknas, korrosion, skeva hjul.
Leksaker

Utropspris

91837 2018-10-12 16:24:23 425
100946 2018-10-11 20:04:25 400
99932 2018-10-06 22:31:29 250
167818 2018-10-10 08:12:19 100
96743 2018-10-08 22:12:29 70
101002 2018-10-03 20:37:47 50