NR: 442026 FOTPALL 1960-tal, teak, klädd med svart konstskinn, H 38, L 45, B 41 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris

91623 2018-10-12 14:20:52 425
169491 2018-10-12 13:46:15 400
91623 2018-10-12 09:30:03 375
180668 2018-10-10 22:45:10 350
91623 2018-10-12 09:29:56 325
168356 2018-10-11 23:19:14 275
92414 2018-10-04 08:56:16 200
168356 2018-10-05 18:36:46 175
180335 2018-10-04 08:21:52 125
93366 2018-10-04 01:00:48 60
99593 2018-10-03 18:13:28 50