NR: 442027 AVLASTNINGSBORD 1960-tal, teak, H 48, B 66, D 44 (cm) bruksslitage.

Utropspris

475

91623 2018-10-12 19:07:35 475
186456 2018-10-12 17:01:11 450
91623 2018-10-12 14:19:21 425
186456 2018-10-12 13:10:09 400
91623 2018-10-12 09:33:16 375
180668 2018-10-10 22:46:13 350
91623 2018-10-12 09:33:08 350
91623 2018-10-12 09:33:03 300
168356 2018-10-11 23:20:52 250
92414 2018-10-04 08:58:06 200
91017 2018-10-06 16:15:50 200
91017 2018-10-06 16:14:38 125
93366 2018-10-04 01:01:25 60
102364 2018-10-03 23:26:08 50