NR: 442028 AVLASTNINGSBORD 1960-tal, ben i svartlackerat stål, laminerad skiva, H 50, Dia 45 (cm) bruksslitage.

Utropspris

99104 2018-10-12 17:34:39 350
91623 2018-10-12 09:46:02 325
186506 2018-10-10 23:40:16 300
91623 2018-10-12 09:45:54 300
91623 2018-10-12 09:45:46 250
168356 2018-10-11 23:21:19 200
180668 2018-10-10 22:46:38 150
186506 2018-10-10 23:40:01 125
180629 2018-10-04 15:51:22 60
93366 2018-10-04 01:02:49 50