NR: 442039 STEGPALL Awab, 1900-talets andra hälft, kromade stålrör, höjd 59 cm, mindre bruksslitage, fothylsor saknas.

Utropspris

950

185088 2018-10-13 19:03:47 950
103087 2018-10-13 19:01:13 900
185088 2018-10-13 19:03:16 900
185088 2018-10-13 19:00:50 800
103087 2018-10-11 09:33:34 750
185088 2018-10-13 18:48:21 700
185088 2018-10-13 18:47:50 600
102737 2018-10-10 22:22:13 500
103087 2018-10-08 20:02:53 475
102737 2018-10-10 14:45:58 450
102737 2018-10-10 14:45:48 400
102737 2018-10-10 14:45:41 350
102737 2018-10-10 14:45:34 300
176561 2018-10-06 18:52:17 250
175004 2018-10-06 00:01:56 225
176561 2018-10-06 18:52:08 200
176561 2018-10-06 18:52:00 150
176561 2018-10-06 18:51:50 70
93366 2018-10-05 00:39:33 50