NR: 442040 PALL 1900-talets andra hälft, kromade stålrör, formpressad sits fanerad med teak, höjd 62 cm, bruksslitage.

Utropspris

375

103087 2018-10-13 19:08:49 375
180668 2018-10-13 19:08:23 350
103087 2018-10-08 20:03:15 325
102737 2018-10-10 22:22:48 225
102737 2018-10-10 14:43:50 175
102737 2018-10-10 14:43:40 125
102737 2018-10-07 15:58:40 90
93366 2018-10-05 00:38:49 80
102737 2018-10-07 15:58:27 80
102737 2018-10-07 15:58:16 60