NR: 442042 FÅTÖLJER 1 par, 1960/70-tal, kromade stålrör, skinnklädsel, på hjul, slitage.

Utropspris

100327 2018-10-13 19:03:38 550
168356 2018-10-11 23:18:21 500
96724 2018-10-12 20:33:25 225
181159 2018-10-12 18:25:08 175
181159 2018-10-12 18:24:58 125
178973 2018-10-12 16:57:47 90
180629 2018-10-06 14:14:58 70
168356 2018-10-05 18:38:31 60
178407 2018-10-04 18:45:08 50