NR: 442043 FÅTÖLJER 1 par, 1960/70-tal, kromade stålrör, skinnklädsel, på hjul, slitage.

Utropspris

950

186532 2018-10-13 19:13:59 950
96931 2018-10-13 19:12:15 900
100327 2018-10-13 19:13:26 900
186532 2018-10-13 19:11:35 800
100327 2018-10-13 19:11:21 750
186532 2018-10-12 14:03:21 700
178973 2018-10-12 16:58:09 650
185820 2018-10-04 22:31:15 550
186532 2018-10-12 14:03:09 550
186532 2018-10-12 14:02:54 475
180629 2018-10-06 14:17:11 425
180629 2018-10-06 14:17:05 375
180629 2018-10-06 14:17:00 325
180629 2018-10-06 14:16:56 275
180629 2018-10-06 14:16:51 225
180629 2018-10-06 14:16:46 175
180629 2018-10-06 14:16:40 125
180629 2018-10-06 14:16:31 90
168356 2018-10-05 18:39:21 70
178407 2018-10-04 18:44:45 50