NR: 444976 STOLAR 1 par, 1900-talets andra hälft, stålrör, dynor klädda med plysch, bruksslitage, några mindre fläckar.

Utropspris

175725 2018-11-05 06:38:48 300
169491 2018-11-08 21:02:23 300
95376 2018-11-08 09:48:34 250
96743 2018-11-06 22:31:32 200
99933 2018-11-06 20:26:34 150
96743 2018-11-04 00:25:55 100
170161 2018-11-02 15:48:59 90
178916 2018-11-03 23:20:31 80
178916 2018-11-03 23:20:42 80
91368 2018-11-02 21:23:19 60