NR: 444982 GOLVLAMPA 1900-talets andra hälft, mässing, klotformad, ställbar, höjd stång 125 cm, bruksslitage.

Utropspris

184255 2018-11-09 19:16:44 400
13867 2018-11-09 19:16:08 375
184255 2018-11-09 19:14:28 350
13867 2018-11-09 19:12:37 325
184719 2018-11-09 19:11:40 300
13867 2018-11-09 19:12:25 300
186789 2018-11-09 19:08:01 250
184719 2018-11-09 19:11:13 250
186789 2018-11-09 18:58:28 225
13867 2018-11-05 16:16:52 200
186789 2018-11-09 18:58:21 175
186789 2018-11-09 18:58:14 125
186789 2018-11-09 18:58:01 90
186789 2018-11-09 18:55:54 70
15839 2018-11-02 09:23:34 50