NR: 444984 STOLAR 1 par, Senempire, 1800-talets andra hälft, valnöt, slitage, lagning 2 hörndelar vid framben saknas.

Utropspris

174441 2018-11-09 18:21:16 70
170161 2018-11-08 09:44:28 60
100045 2018-11-01 19:32:14 50