NR: 444985 GOLVLAMPA 1900-talets mitt, mässing, 3 ljusarmar, höjd 160 cm, mindre bruksslitage.

Utropspris

850

180289 2018-11-09 19:03:08 850
91539 2018-11-09 09:35:12 800
181423 2018-11-09 08:44:32 700
91539 2018-11-06 16:44:28 500
181423 2018-11-09 08:44:02 500
183361 2018-11-07 21:07:18 300
183361 2018-11-07 21:07:08 250
183361 2018-11-07 21:07:01 200
171173 2018-11-07 20:03:44 150
171173 2018-11-07 20:03:23 100
170161 2018-11-05 21:26:19 80
171173 2018-11-01 18:08:37 50