NR: 444986 GOLVLAMPA Ewå - Värnamo, 1900-talets andra hälft, mässing & plåt, höjd 120 cm, bruksslitage.

Utropspris

13867 2018-11-09 19:32:05 60
16429 2018-11-04 10:16:48 50