NR: 444987 TABURETT Karl-Johan stil, 18/1900-tal, broderad dyna, H 40, L 60, B 43 (cm) bruksslitage.

Utropspris

173559 2018-11-05 23:50:25 70
93522 2018-11-04 12:15:42 60
96743 2018-11-01 23:14:50 50