NR: 444988 PELARBORD 18/1900-tal, fanerat med valnöt, H 75, Dia 46 (cm) slitage.

Utropspris

184719 2018-11-09 22:45:13 150
90497 2018-11-07 21:49:02 125
185746 2018-11-08 22:40:48 80
185746 2018-11-08 22:40:39 60
185746 2018-11-08 22:40:40 60