NR: 444990 SÄNGBORD 1 par, 1950/60-tal, teak & ek, H 55, B 46, D 30 (cm/st) slitage/fläckar, 1 lös fanérlist/1 saknas.

Utropspris

92860 2018-11-09 19:12:36 175
90497 2018-11-07 21:56:19 150
92414 2018-11-02 08:39:23 100
90497 2018-11-07 21:56:08 60