NR: 444994 PIEDESTAL 1900-talets andra hälft, H 75 cm, slitage.

Utropspris

169602 2018-11-07 10:59:41 175
90861 2018-11-02 19:52:11 150
93696 2018-11-02 11:14:12 125
181801 2018-11-02 14:26:26 60