NR: 444997 SLAGBORD 2000-tal, björk, H 75, Skiva 60+15+60 x 90 (cm) bruksslitage.

Utropspris

1600

93469 2018-11-09 19:17:45 1600
181796 2018-11-09 19:16:16 1550
93469 2018-11-09 19:13:32 1500
181796 2018-11-09 19:14:29 1450
181796 2018-11-09 19:14:11 1350
181796 2018-11-09 19:13:09 1250
100873 2018-11-09 19:12:41 1200
93469 2018-11-09 19:12:39 1150
93469 2018-11-09 19:12:25 1100
181796 2018-11-09 19:12:46 1100
181796 2018-11-09 19:11:50 1000
93469 2018-11-09 19:11:30 950
181796 2018-11-09 19:11:40 950
100873 2018-11-09 19:09:54 900
93469 2018-11-09 19:11:16 850
93469 2018-11-09 19:11:18 850
181796 2018-11-09 19:11:25 850
91837 2018-11-09 17:36:34 750
100873 2018-11-09 16:40:35 600
175638 2018-11-06 17:41:42 550
93469 2018-11-04 20:21:46 500
175638 2018-11-02 21:37:21 400
93469 2018-11-04 20:21:13 400
16429 2018-11-04 10:19:03 275
96052 2018-11-02 17:01:19 225
175638 2018-11-01 21:00:35 200
92947 2018-11-02 12:42:35 200
92947 2018-11-02 12:42:08 90
25016 2018-11-02 08:15:01 70
96052 2018-11-01 19:22:55 50