NR: 444998 AVLASTNINGSBORD 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, glasskivor, H 45, B 70, D 48 (cm/st) bruksslitage.

Utropspris

1100

90007 2018-11-09 09:35:19 1100
182261 2018-11-09 19:03:16 1050
182261 2018-11-09 19:03:10 800
182261 2018-11-09 19:03:04 600
182261 2018-11-09 19:02:56 500
96831 2018-11-09 08:58:04 200
90007 2018-11-06 21:02:44 175
96831 2018-11-09 08:57:54 150
96831 2018-11-09 08:57:45 100
171416 2018-11-03 23:20:42 80
90007 2018-11-06 21:02:25 70
93522 2018-11-03 18:57:55 50