NR: 445602 TRÄDGÅRDSSTOLAR 1 par, 1900-talets mitt, trådsmide, slitage.

Utropspris

650

185065 2018-11-10 01:05:09 650
93522 2018-11-09 09:00:11 600
185065 2018-11-03 00:31:42 550
93522 2018-11-08 19:14:07 500
170161 2018-11-08 09:44:43 250
93522 2018-11-03 08:48:33 200
101002 2018-11-02 18:25:25 50