NR: 445603 TRÄDGÅRDSSTOLAR 1 par, 1900-talets mitt, smide, slitage.

Utropspris

185672 2018-11-10 17:34:41 550
94265 2018-11-10 19:08:41 500
176561 2018-11-07 23:32:19 200
96743 2018-11-09 23:46:08 150
95223 2018-11-03 19:37:25 100
93663 2018-11-03 21:32:37 100
185672 2018-11-02 19:56:21 50