NR: 445604 MÖSSBORD Allmoge 1800-tal, H 75, Skiva 44+101+44 x 77 (cm) slitage.

Utropspris

900

175353 2018-11-10 19:11:36 900
93356 2018-11-10 19:10:40 850
175353 2018-11-10 19:09:54 800
93356 2018-11-10 19:09:00 750
175353 2018-11-10 19:07:25 700
93356 2018-11-10 19:06:02 650
173951 2018-11-10 19:02:41 600
93356 2018-11-10 19:05:48 600
97522 2018-11-08 22:04:02 500
185746 2018-11-08 18:51:16 475
97522 2018-11-08 00:22:21 450
185746 2018-11-08 18:51:01 400
185746 2018-11-08 18:50:51 350
185746 2018-11-08 18:50:53 350
185746 2018-11-08 18:50:39 275
25136 2018-11-05 22:32:45 150
178795 2018-11-05 18:49:16 125
92947 2018-11-04 02:09:46 100
178795 2018-11-05 18:49:11 100
178795 2018-11-05 18:49:04 80
94447 2018-11-04 08:32:26 60