NR: 445606 TIDNINGS/NOTSTÄLL 1900-talets andra hälft, H 66, B 36, D 23 (cm) bruksslitage.

Utropspris

182485 2018-11-10 19:12:59 70
184385 2018-11-10 09:59:57 60
93366 2018-11-08 00:26:47 50