NR: 445607 SMINKBORD & SÄNGBORD Svärdströms - Göteborg, 1900-talets mitt, fanerade med mahogny, beslag i mässing, sminkbord H 71, B 96, D 49, sängbord H 55, B 51, D 33 (cm) slitage, skavmärken.

Utropspris

90497 2018-11-07 21:51:12 225
92414 2018-11-03 08:39:20 200
98836 2018-11-05 14:43:22 100
185026 2018-11-04 09:17:42 60