NR: 445609 FÅTÖLJ 1900-talets andra hälft, stomme i betsad bok, plyschklädsel, mindre bruksslitage.

Utropspris

93522 2018-11-10 19:03:47 80
103381 2018-11-10 17:04:55 70
103381 2018-11-10 17:04:45 60
93522 2018-11-03 19:03:10 50