NR: 445613 STOLAR 1 par, 18/1900-tal, mahogny, skuren dekor, slitage, skavmärken.

Utropspris

170161 2018-11-08 09:45:10 100
175132 2018-11-09 19:21:39 100
175132 2018-11-09 19:21:25 80