NR: 445615 TRÄDGÅRDSSTOLAR 2 st, 1950/60-tal, smide, slitage.

Utropspris

185065 2018-11-10 01:05:33 550
94265 2018-11-10 19:09:00 500
93522 2018-11-10 19:04:43 250
93522 2018-11-10 19:04:37 200
185065 2018-11-03 00:30:50 175
176561 2018-11-07 23:32:50 150
95223 2018-11-03 19:35:35 100
93522 2018-11-03 08:50:18 60