NR: 445617 PIEDESTAL Empirestil, 1900-talets mitt, stenskivor, höjd 74 cm, bruksslitage, några dekorbortfall.

Utropspris

174541 2018-11-10 19:17:57 200
186420 2018-11-10 18:50:33 175
186378 2018-11-10 18:46:27 150
186420 2018-11-09 18:26:31 125
172550 2018-11-09 09:43:14 100
186420 2018-11-08 22:47:16 90
170127 2018-11-08 19:47:40 80
178916 2018-11-03 23:16:54 70
97295 2018-11-03 20:55:30 60
91189 2018-11-02 18:49:22 50