NR: 445618 DAMSKRIVBORD 1800-tal, svart & gråmålat, H 77, B 105, D 53 (cm) bruksslitage.

Utropspris

170966 2018-11-10 18:56:27 350
97522 2018-11-08 22:12:36 325
98961 2018-11-04 12:52:56 300
97522 2018-11-08 22:12:22 300
183702 2018-11-03 14:10:56 250
98961 2018-11-04 12:52:29 225
98961 2018-11-04 12:52:03 60