NR: 446036 SKRIVBORDSSTOL 1900-talets andra hälft, kromad stomme, dynor med skinnklädsel, ställbar med vippfunktion, slitage, klädsel med reva baktill, 2 knappar saknas.

Avslutas 2018-11-17 19:08:00 om

Utropspris

185908 2018-11-12 22:56:14 425
169514 2018-11-12 13:29:02 400
168281 2018-11-12 21:37:29 400
168281 2018-11-10 15:56:56 350
169514 2018-11-12 09:34:57 350
169514 2018-11-09 20:46:39 200
168281 2018-11-10 15:56:48 200
168281 2018-11-10 15:56:42 150
94723 2018-11-09 16:57:13 60
169514 2018-11-09 17:54:12 60
94723 2018-11-09 16:57:07 50