NR: 446039 KARMSTOL Sven-Erik Fryklund, Hagafors Stolfabrik AB, 1950/60-tal, björk, bruksslitage, skavmärken.

Utropspris

91377 2018-11-17 19:07:12 425
168356 2018-11-17 19:05:24 400
186799 2018-11-15 21:00:08 375
168356 2018-11-17 19:04:59 375
183886 2018-11-15 16:03:40 325
186799 2018-11-14 22:40:30 300
183886 2018-11-14 15:33:58 275
186799 2018-11-12 22:26:10 250
91377 2018-11-12 18:08:35 225
183886 2018-11-12 15:45:02 200
91377 2018-11-12 18:08:19 200
186799 2018-11-11 08:30:52 125
181423 2018-11-12 15:20:02 125
183886 2018-11-11 08:17:02 90
168356 2018-11-10 19:52:15 80
183886 2018-11-09 19:58:11 70
93366 2018-11-08 21:50:08 60
173576 2018-11-08 21:46:14 50