NR: 446040 RAKSPEGEL 1800-talets andra hälft, fanerad med valnöt, svarvad pelarfot, skuret krön, H 148, B 51, D 20 (cm) bruksslitage, litet fanérsläpp, knopp saknas.

Utropspris

93939 2018-11-17 17:06:24 250
181754 2018-11-16 15:06:40 225
92042 2018-11-16 22:06:08 200
92042 2018-11-16 22:06:02 150
181754 2018-11-08 18:38:57 125
92042 2018-11-16 22:05:57 100
170161 2018-11-09 15:14:46 80
173559 2018-11-08 21:14:20 60