NR: 446040 RAKSPEGEL 1800-talets andra hälft, fanerad med valnöt, svarvad pelarfot, skuret krön, H 148, B 51, D 20 (cm) bruksslitage, litet fanérsläpp, knopp saknas.

Avslutas 2018-11-17 19:02:00 om

Utropspris

181754 2018-11-08 18:38:57 90
170161 2018-11-09 15:14:46 80
173559 2018-11-08 21:14:20 60