NR: 446041 FÅTÖLJ Folke Ohlsson "Stanford" Dux 1960-tal, med fotpall, teak, dynor med följer - ej original, bruksslitage, skavmärken.

Avslutas 2018-11-17 19:00:00 om

Utropspris

650

180629 2018-11-12 16:48:34 650
183886 2018-11-12 15:43:58 600
180629 2018-11-12 16:48:20 600
180629 2018-11-12 16:48:13 500
180629 2018-11-12 16:48:05 450
180629 2018-11-12 16:47:56 400
180629 2018-11-12 16:47:48 350
180629 2018-11-11 08:53:11 300
183886 2018-11-11 08:21:14 275
168356 2018-11-10 19:47:58 250
180629 2018-11-10 18:03:54 225
169508 2018-11-10 08:38:05 200
180629 2018-11-10 18:03:47 175
180629 2018-11-10 18:03:33 125
182224 2018-11-10 00:08:36 90
183886 2018-11-09 19:57:12 80
178973 2018-11-08 22:09:45 70
171156 2018-11-08 21:26:28 60
185326 2018-11-08 20:11:37 50