NR: 446048 FOTPALL 1960-tal, betsad bok, klädd med svart konstskinn, H 40, L 59, B 38 (cm) bruksslitage.

Utropspris

97522 2018-11-17 19:12:06 150
168356 2018-11-17 19:07:59 125
97522 2018-11-17 19:11:58 125
168356 2018-11-17 18:46:19 100
97522 2018-11-17 18:58:01 100
93366 2018-11-08 21:51:00 80
168356 2018-11-10 19:52:41 60