NR: 446048 FOTPALL 1960-tal, betsad bok, klädd med svart konstskinn, H 40, L 59, B 38 (cm) bruksslitage.

Avslutas 2018-11-17 19:14:00 om

Utropspris

93366 2018-11-08 21:51:00 70
168356 2018-11-10 19:52:41 60