NR: 446049 SÄNGBORD 2 st, 1900-talets mitt, björk, laminerade skivor, H 78, B 41, D 41 (cm) mindre bruksslitage.

Avslutas 2018-11-17 19:16:00 om

Utropspris

181666 2018-11-13 19:49:55 425
92696 2018-11-12 17:20:22 400
181666 2018-11-13 19:49:48 400
181666 2018-11-13 19:38:11 350
91368 2018-11-12 22:10:55 250
181666 2018-11-11 07:11:34 200
181826 2018-11-11 02:50:54 100
181666 2018-11-11 07:11:25 60