NR: 446049 SÄNGBORD 2 st, 1900-talets mitt, björk, laminerade skivor, H 78, B 41, D 41 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris

174541 2018-11-17 18:58:51 800
103159 2018-11-17 18:45:10 750
174541 2018-11-17 09:54:43 700
103652 2018-11-16 22:47:23 650
174541 2018-11-16 22:26:26 600
180668 2018-11-16 21:45:41 550
181666 2018-11-13 19:49:55 500
180668 2018-11-16 21:45:21 450
92696 2018-11-12 17:20:22 400
181666 2018-11-13 19:49:48 400
181666 2018-11-13 19:38:11 350
91368 2018-11-12 22:10:55 250
181666 2018-11-11 07:11:34 200
181826 2018-11-11 02:50:54 100
181666 2018-11-11 07:11:25 60